Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24.-30.1.2011

Dne 24.1.2011 zadržela hlídka MP Šumperk v prodejně Kaufland muže, který byl hledán Policií ČR. Tento muž byl poté převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 26.1.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně Kaufland. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 27.1.2011 bylo telefonicky oznámeno pracovníkem Domova důchodců v Šumperku, že se jim do suterénu budovy dostala kuna. Strážníci MP Šumperk zvíře odchytili a vypustili do lesa.

Dne 28.1.2011 v 13,30 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně Albert. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 30.1.2011 bylo telefonicky oznámeno mužem, že je i se svými sousedy v domě obtěžován neustálým hlukem z jednoho bytu. Věc byla projednána s majitelkou tohoto bytu a vzhledem k tomu, že událost nebylo možno vyřešit na místě, byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 30.1.2011 telefonicky oznámil muž, že ve sběrném dvoře na ul. Anglické jsou tři mladíci, kteří se pokoušejí odcizit nějaký materiál, který je zde uložen. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která před sběrnou zadržela tři chlapce, kteří se doznali, že přelezli plot a v areálu odcizili nějaký kov. Byl u nich nalezen batoh, naplněný kovovým materiálem. K vlastnictví tohoto batohu se nikdo z nich nedoznal. Batoh s materiálem jim byl odebrán, chlapci byli předáni rodičům a věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dále bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 31.1.2011 14:56:59 | přečteno 2310x | hrachovina
load