Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23. 4 - 29. 4. 2012

Dne 23.4.2012 v 01,17 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Husitská muže, který na ulici Kozinova odcizil ženě kabelku, kterou měla při sobě. Muž byl hlídkou MP omezen na osobní svobodě a poté předán přivolané hlídce PČR k dalšímu opatření.

Dne 23.4.2012 v 17,32 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Šumavská muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,62 promile alkoholu v dechu. Dále bylo zjištěno, že tento muž má již vysloven zákaz řízení motorového vozidla. Byl proto omezen na osobní svobodě a na žádost PČR převezen na OO PČR

Šumperk k dalšímu opatření.

Dne 26.4.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny Market na ul.Fialova, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 28.4.2012 v 18,45 hod. telefonicky oznámila na MP žena, že dochází na ul.Zemědělská u zahrádkářské kolonie ze strany nějakého muže k verbálnímu napadání několika žen. Hlídka MP po příjezdu na místo zjistila, že měl tento muž ženám vyhrožovat. Věc byla proto postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 29.4.2012 v 05,00 hod. řešila hlídka MP na ul.Šumavská dva muže, kteří v místě úmyslně manipulovali s kontejnerem na domovní odpad, který přesunuli do komunikace a vyhazovali z něj odpadky. Oba muži se k činu doznali, ale jeden z nich odmítl uloženou blokovou pokutu zaplatit. Věc byla proto postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech

V Šumperku dne 30.4.2012

Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 30.4.2012 9:59:29 | přečteno 1278x | matusu
load