Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.-29.8. 2010

Dne 24.8.2010 v 19,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na nádraží ČD dva muže, kteří poškodili dveře a odpadkové koše. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 24.8.2010 v 19,20 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk do provozovny Fatal Tragedy na ul. Lužickosrbské, kde se vzájemně napadali dva hosté. Při služebním zákroku začal jeden z nich napadat i hlídku MP, která proti němu musela použít pouta a vzápětí jej předvedla ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Celá záležitost byla po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Dne 27.8.2010 byl hlídkou MP Šumperk na ul. Zahradní zadržen muž, který osobou hledanou Policií ČR. Tento muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 29.8.2010 řešila hlídka MP Šumperk obdobný případ; tentokrát zadržela hledaného muže na ul. Gen. Svobody. Také tento muž byl předán Policii ČR.

Dne 27.8.2010 hlídka MP Šumperk usměrňovala provoz při řešení dopravní nehody na křižovatce ulic Lidická a ČSA.

Dne 27.8.2010 ve 23,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk stížnost na rušení nočního klidu hlasitou hudbou z restaurace HUPA na ul. B. Němcové. Celá záležitost byla postoupena k projednání správnímu orgánu.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech

Byl odchycen 1 pes a předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.8.2010 15:38:27 | přečteno 1889x | hrachovina
load