Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.-29.5.2011

Dne 25.5.2011 v 00,55 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Bratrušovské muže, který je důvodně podezřelý z vloupání do sklepních prostor jednoho z domů na výše uvedené ulici. Muž byl předán na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 26.5.2011 v 04,30 hod. byl hlídkou MP Šumperk zadržen na ul. Americké muž, který u sebe měl tašku  s mědí. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 27.5.2011 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivně bezpečnostní akce „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá Vila Doris v Komunitním centru Komín pro žáky 4. tříd základních škol.

Dne 29.5.2011 ve 21,35 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově dívku, která byla osobou hledanou Policií ČR. Jednalo se o chovanku výchovného ústavu v Žulové. Dívka byla převezena na Policii ČR.

V uplynulém týdnu strážníci zajišťovali veřejný pořádek u příležitosti X. Mezinárodního festivalu duchovní vokální hudby, který probíhal v Šumperku.

Dále bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 31.5.2011 10:14:57 | přečteno 1895x | matusu
load