Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od-23.-29.3.2009

Dne 23.3.2009 řešily hlídky Městské policie Šumperk ve 4 případech porušování OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na nádraží ČD. Všem čtyřem přestupcům byly uloženy blokové pokuty.

Dne 24.3.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk případ znečišťování veřejného prostranství psími exkrementy na ul.Finské. Majitelce psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 25.3.2009 v dopoledních hodinách zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Finské muže, hledaného Policií ČR. Obdobný případ řešili strážníci téhož dne odpoledne na ul. Jesenické. Oba muži byli předvedeni na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 25.3.2009 ve 21,30 hod. došlo při kontrole nádraží ČD k fyzickému napadení jednoho strážníka, kterému vznikla škoda na stejnokroji. Ke zranění nikoho ze zúčastněných nedošlo.Věc byla na místě předána hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu útoku na veřejného činitele.

Bylo řešeno 14 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.3.2009 13:56:52 | přečteno 1504x | hrachovina
load