Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.-29.11.2009

Dne 23. a 28.11.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejových zápasech.

Dne 23.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 25.11.2009 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově neoprávněné parkování na parkovišti, které je vyhrazeno pro osoby tělesně postižené. Věc byla po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Dne 28. a 29.11.2009 byla přivolána hlídka MP Šumperk ke 3 případům krádeže zboží do prodejen Albert a Billa. Součinností bylo v těchto případech zjištěno, že osoby, které se krádeže dopustily, byly za obdobný skutek v posledních třech letech potrestány. Všechny tři osoby byly omezeny na osobní svobodě a předány Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 29.11.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Husitské muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,03 promile alkoholu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, z nichž jeden byl předán majiteli a druhý je umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.11.2009 16:13:51 | přečteno 1566x | hrachovina
load