Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.-29.1.2012

Dne 23.1.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 26.1.2012 v 11,08 hod. oznámil muž, že  ve dvoře domu na ul. Jeremenkově sedí v nastartovaném osobním motorovém vozidle nějaký muž a má na výfuku nasazenou hadici, vyvedenou do kabiny vozidla. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk. Strážníci otevřeli vozidlo, vypnuli motor a mladého muže vytáhli z kabiny. Při příjezdu hlídky byl při vědomí a komunikoval. Sdělil, že chtěl spáchat sebevraždu. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice a věc byla předána na místě Policii ČR.

Dne 26.1.2012 zadržela hlídka MP Šumperk  na ul. Jesenické ženu, která byla osobou hledanou Policií ČR. Žena byla předvedena na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.
Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.1.2012 10:04:32 | přečteno 1353x | hrachovina
load