Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.2.-1.3.2009

Dne 27.2.2009 oznámil na Městskou policii Šumperk muž, že v domě na ul. Gagarinově dochází k rušení nočního klidu. Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která zjistila, že na chodbě domu napadá slovně oznamovatele nějaká žena. Vzhledem k tomu, že se uvedeného jednání měla dopouštět opakovaně, byla věc zadokumentována a předána správnímu orgánu k dořešení.

Dne 28.2.2009 řešily hlídky Městské policie Šumperk ve 3 případech porušování OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství, ke kterému docházelo v prostorách nádraží ČD v Šumperku. Všem třem přestupcům byla uložena bloková pokuta.

Dále bylo v uplynulém období řešeno celkem 13 případů porušování tzv. tabákového zákona, tj. kouření v místech, kde je to zakázáno, zejména v prostorách nádraží ČD v Šumperku.

Krádeží v obchodech bylo 12.

Byli odchyceni 2 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 4.3.2009 14:35:06 | přečteno 1595x | hrachovina
load