Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22.-28.9.2008

Dne 26.9.2008 v 15.30 hod. byl přistižen hlídkou MP v sadech B.Martinů muž, který porušoval obecně závaznou vyhlášku č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla předána správnímu orgánu, protože odmítl věc řešit v blokovém řízení.

Dne 27.9.2008 v 11.45 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Husitská muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a převezen na Obvodní oddělení policie ČR v Šumperku.

Dne 28.9.2008 v 02.22 hod. telefonicky oznámila na MP žena, že se nachází na ulici Jeremenkova před Clasic barem podnapilý muž, který upadl na zem a způsobil si zranění na ruce. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě.

Na místo proto přivolala RZS, která zraněného muže převezla do nemocnice na ošetření.

Dále bylo řešeno celkem 9 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 1 zůstává v odchytovém kotci MP Šumperk a ostatní byli předáni majitelům.

Urbánek Martin
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 30.9.2008 11:37:26 | přečteno 1657x | hrachovina
load