Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22. - 28.8. 2011

Dne 23.8.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže za znečištění veřejného prostranství -  močil na veřejnosti. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 26.8.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Slovanské mladíka, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadrženou osobu převezli strážníci na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 27.8.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek  v rámci konání kulturně historické akce „Švédové u šumperských bran“, která probíhala v centru města a v Sadech 1.máje.

Dne 28.8.2011 pomáhala hlídka MP Šumperk na ul. ČSA pracovníkům ZZS při ošetřování agresivního pacienta, který byl poté převezen do nemocnice na ošetření.

Dne 28.8.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Pod Senovou neoprávněný zábor veřejného prostranství motorovým vozidlem bez registrační značky. Věc byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni  3 psi; 1 byl předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

V Šumperku dne 29.8.2011

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 29.8.2011 13:22:12 | přečteno 2246x | matusu
load