Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22.-28.6.2009

Dne 23.6.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk rušení nočního klidu hlasitou hudbou na ul. Gen. Krátkého. Věc byla projednána na místě a přestupci uložena bloková pokuta.

Dne 23.6.2009 ve 23,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Reissově ženu, která řídila osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Orientační dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,73 promile alkoholu. Věc byla proto na místě předána přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 25.6.2009 zadržely hlídky Městské policie Šumperk 2 hledané osoby, muže a ženu. Muž byl zadržen na ul. Jeremenkově, hledaná žena na ul. Vítězné. Obě osoby byly omezeny na osobní svobodě a předvedeny na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 27.6.2009 se podíleli strážníci MP Šumperk na koordinaci silničního provozu při konání cyklistického závodu „Do sedel“.

Byli odchyceni 2 psi; 1 byl předán majiteli a 1 je umístěn v odchytovém kotci.

Bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.6.2009 17:14:49 | přečteno 3440x | hrachovina
load