Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22.-28.3.2010

Dne 26.3.2010 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že na ul. Reissově leží v příkopě nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tam nalezla muže se zraněním na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice k ošetření. Muž měl u sebe jízdní kolo, které bylo předáno jeho otci.

Dne 27.3.2010 v 08,30 hod.zadržela hlídka MP Šumperk na základě telefonického oznámení 2 muže, kteří rozebrali část kovového plotu v areálu bývalého sanatoria na ul. Reissově a na ručním vozíku jej vezli do sběrny. Na místo byla přivolána i Policie ČR, protože po jednom z těchto pachatelů bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR.

Dne 28.3.2010 v 17,00 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny Market, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 28.3.2010 ve 20,20 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,71 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 1.4.2010 15:23:40 | přečteno 1593x | hrachovina
load