Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22.2.-7.3.2010

Dne 26.2.2010 byl nalezen hlídkou MP Šumperk na ul. Jesenické uhynulý pes, opatřený známkou. Tento pes byl převezen do sběrného boxu KVS v Šumperku a známka byla předána majiteli.

Dne 3.3.2010 byla přivolána ZZS na autobusové nádraží k podchlazenému muži, který si dále stěžoval na bolesti nohou. Muž byl poté převezen na ošetření.

Dne 4.3.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Americké muže, který byl osobou hledanou Policií ČR . Muž byl předveden na Policii ČR.

Dne 5.3.2010 v 16,30 hod. bylo telefonicky oznámeno, že na Hlavní třídě střílí nějaký muž z pistole. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk, která muže zadržela a odebrala mu zbraň. Jednalo se o plynovou pistoli. Ke zranění osob nedošlo. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 5.3.2010 telefonicky oznámil na MP muž, že někdo znečistil vestibul autobusového nádraží zvratky. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že vestibul znečistila žena, která si po sobě nepořádek uklidila, ale odmítla prokázat svou totožnost. Byla proto předvedena ke zjištění totožnosti na Policii ČR a věc byla poté předána správnímu orgánu.

Dne 6.3.2010 telefonicky oznámila na MP ošetřovatelka DPS Alžběta, že jedna z klientek zřejmě upadla v uzamčeném bytě a není schopna byt otevřít. Byt byl proto za pomoci hasičů otevřen. Zraněné ženě byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice na ošetření a byt byl zajištěn.

Dne 7.3.2010 bylo telefonicky oznámeno, že v prodejně Penny Market zadrželi zloděje. Při zjišťování totožnosti vyšlo najevo, že tento pachatel byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán, proto byl omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 7.3.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické chovance výchovného ústavu. Mladík byl převezen na Policii ČR.

Bylo řešeno 25 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 3 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 8.3.2010 10:00:59 | přečteno 1756x | hrachovina
load