Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21.-27.6. 2010

Dne 24.6.2010 oznámil telefonicky muž, že na ul. Prievidzské někdo pomaloval dřevěný stůl fixem. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila že stůl pomaloval chlapec s dívkou. Jelikož ani jednomu z nich nebylo ještě 15 let, byly děti předány rodičům a celá věc postoupena správnímu orgánu. Následnou kontrolou bylo druhého dne zjištěno, že nápisy byly odstraněny.

Dne 24.6.2010 ve 21,30 hod. byl na ul. Prievidzské nalezen opuštěný králík, který byl následně umístěn na MP Šumperk. Dne 28.6.2010 si jej převzala náhradní majitelka.

Dne 26.6.2010 v 01,45 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který kopal do autobusu firmy Vodafone. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 26.6.2010 v 04,00 hod. byl na ul. Šmeralově zadržen hlídkou MP Šumperk muž, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Tento řidič se odmítl podrobit dechové zkoušce, proto byla na místo přivolána Policie ČR, která jej převezla na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.6.2010 9:23:51 | přečteno 1380x | hrachovina
load