Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21.-27.5.2012

Dne 21.5.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny market, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za takový skutek potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 22.4.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Albert, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za takový skutek potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 25.5.2012 v 15,50 hod. byli hlídkou MP Šumperk zadrženi tři pachatelé(dvě dívky a mladík), kteří přepadli na ul. gen. Svobody ženu a odcizili jí kabelku s doklady a penězi. Na místo byla přivolána Policie ČR, které byla věc na místě předána. K dopadení pachatelů tohoto trestného činu do značné míry přispěli dva mladí muži, kteří slyšeli přepadenou ženu volat o pomoc a pomohli dostihnout pachatele. Tímto jim chci poděkovat za to, že nebyli lhostejní a snažili se pomoci.

Dne 27.5.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny market, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za takový skutek potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 2 byli odvezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.5.2012 11:10:27 | přečteno 1449x | hrachovina
load