Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21.-27.3.2011

Dne 21.3.2011 řešila hlídka MP Šumperk majitele psa za znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Byla mu uložena bloková pokuta.

Ve dnech 21. a 26.3.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejových utkání.

Dne 23.3.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně BILLA. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek  v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 24.3.2011 v 00,06 hod. zjistila hlídka MP Šumperk, že na ul. 8.května stojí havarované vozidlo, které narazilo do lampy veřejného osvětlení. Řidič se na místě nenacházel. Asi po 10 minutách jej strážníci zadrželi u domu na ul. Československé armády. Řidič se doznal, že způsobil nehodu a řídil pod vlivem alkoholu a byl proto předán hlídce Policie ČR.

Dne 24.3.2011 bylo telefonicky oznámeno, že na ul. Vikýřovické u Desné někdo vypaluje trávu a oheň se rozšiřuje po okolí. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která vzápětí přivolala hasiče, kteří požár uhasili. Věc byla předána Policii ČR.

Dne 24.3.2011 ve 21,00 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Kmochova u 6. základní školy 4 mladíky, kteří rozhazovali po okolí materiál, který je u školy připraven k opravě budovy. Všem byla uložena bloková pokuta.

 Dne 26.3.2011 v 01,15 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. zahradní mladíka, který nerespektoval noční klid a rušil ostatní obyvatele domu. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 26.3.2011 v 06,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk  na Hlavní třídě mladíka, který zde močil a znečistil veřejné prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 27.3.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na nádraží ČD muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Tento muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Krádeží v obchodech bylo řešeno celkem 6.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.3.2011 13:01:10 | přečteno 2163x | hrachovina
load