Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21.-27.2.2011

Dne 21.2.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika ženu, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Tato zadržená žena byla poté předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 21.2.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dne 22.2.2011 přijal dozorčí MP telefonické oznámení, že se nachází na ul.Gen.Svobody podnapilý muž, který rozbíjí lahve. Hlídka MP po příjezdu na místo zjistila, že muž žádné lahve nerozbíjel, ale že nesl lahve, se kterými upadl na zem a způsobil si zranění v obličeji ( tekla mu krev z úst ). Tomuto muži byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 23.2.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Kmochova muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Tento zadržený muž byl poté předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 25.2.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dne 26.2.2011 v 13,50 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně Albert na ul. Vřesová. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 26.2.2011 zadržela hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží ul. Jesenická muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Tento zadržený muž byl poté předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 27.2.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dále bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

V Šumperku dne 1.3.2011

Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 1.3.2011 10:36:16 | přečteno 2897x | matusu
load