Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21.-27.12.2009

Dne 21.12.2009 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže za znečištění veřejného prostranství psem. Tomuto majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 21.12.2009 zabezpečovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Ve dnech 22. a 26.12.2009 zadržely hlídky MP Šumperk na ul. Jesenické dvě osoby, po kterých bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Oba muži byli omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.12.2009 13:10:08 | přečteno 1876x | hrachovina
load