Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20.-26.9. 2010

Dne 22.9.2010 v 07.08 hod. bylo oznámeno pracovnicí nádraží ČD, že se v kolejišti nachází nehybný muž a že již volala ZZS. Na místo byla vyslána hlídka MP, které zasahující lékař sdělil, že muž je již mrtev. Tuto skutečnost strážníci oznámili Policii ČR a do jejího příjezdu zajišťovali toto místo před vstupem nepovolaných osob. Poté si věc převzala Policie k dalšímu šetření.

Dne 24.9.2010 v 15.00 hod. při kontrole restaurace U Tomáše na ul. 8. května zadržela hlídka MP muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl poté převezen na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 25.9.2010 v 05.45 hod. zjistil dozorčí MP Šumperk prostřednictvím kamerového monitorovacího systému, že několik mladíků převrací prodejní stánky na Hlavní třídě. Tito se vzápětí přesunuli k dřevěným kontejnerům se zelení, které také poškodili. Na místo byla vyslána hlídka MP, která pachatele vzápětí zadržela na ul. 8. května. Věc s nimi byla projednána, zadokumentována a předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 26.9.2010 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání na zimním stadionu.

Byli odchyceni 3 psi; 1 byl předán majiteli, 1 náhradnímu majiteli a 1 byla převezen do útulku.

Dále bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.9.2010 16:40:57 | přečteno 1483x | hrachovina
load