Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20.-26.6.2011

Dne 20.6.2011 ve 21,16 hod.zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické v objektu firmy „Údržba zeleně“ dva muže, kteří se vloupali do jedné z budov. Oba muži byli omezeni na osobní svobodě a předáni přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 21.6.2011 v 04,20 hod. bylo telefonicky oznámeno, že se někdo pohybuje v areálu vrakoviště na ul. Žerotínově. Na místě byl hlídkou MP Šumperk zadržen mladík, který se pokusil odcizit vybavení z   odstaveného motorového vozidla.  Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.6.2011 v 03,16 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody dva mladíky, kteří močili na veřejném prostranství.  Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 22.6.2011 oznámil telefonicky na MP Šumperk muž, že má znečištěny vstupní dveře do bytu. Jako údajného pachatele označil svého souseda. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 23.6.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při sportovní akci „ Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice“.

Dne 25.6.2011 v 03,55 hod. řešila hlídka MP Šumperk na  ul. Zahradní mladíka, který úmyslně poškodil vstupní dveře do domu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 25.6.2011 v 08,25 hod.bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že došlo k úmyslnému poškození dveří do sklepa domu, ve kterém bydlí, jeho spolumajitelem. Věc byla zadokumentována a  postoupena k dořešení správnímu orgánu.

Dne 25.6.2011 ve  19,55 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě mladou ženu, která převracela reklamní poutače, poškodila dětské autíčko před barem Dakota a převrátila a poškodila 4 dřevěné prodejní stánky před Českou spořitelnou. Žena byla zřejmě pod vlivem alkoholu, dechovou zkoušku odmítla. Věc byla předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Ve dnech 20.-24.6.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při konání kulturní akce „Šumperská nokturna“ která probíhala na Kostelním náměstí a dne 26.6.2011 při konání „Farní pouti“, která se konala tamtéž.

Dále byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.6.2011 14:53:57 | přečteno 2362x | hrachovina
load