Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20.-26.2.2012

Dne 21.2.2012 oznámila žena, že má obavy o svou sousedku, která již 14 dní nevychází z bytu v domě na ul. Kmochově. Na místo byla přivolána Policie ČR a po otevření bytu bylo zjištěno, že jeho majitelka nejeví známky života. Věc si proto převzala Policie ČR. V bytě byly 3 kočky, které byly hlídkou MP Šumperk odchyceny a následně předány pozůstalým.

Dne 22.2.2012  v 05,20 hod.zadržela hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody  muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,74 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 22.2.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi; 2 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.2.2012 10:52:56 | přečteno 1296x | hrachovina
load