Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.-9.4.2012

Dne 5.4.2012 ve 03,45 hod. oznámil na MP Šumperk muž, že byl asi před půl hodinou přepaden dvěma muži na nádraží ČD, přičemž mu měl být odcizen mobilní telefon. Dále uvedl, že mu způsobili zranění v obličeji. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 7.4.2012 ve 22,30 hod. telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že se ulicí Erbenovou pohybuje hlučná skupina mladíků, kteří převrací popelnice a kopou do zaparkovaných vozidel. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která na ul. Čajkovského zadržela tři podezřelé mladíky. Mladíci vše popírali a odmítli se k výtržnostem doznat. Věc byla proto předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Dne 9.4.2012 bylo telefonicky oznámeno, že na ul. Reissově v areálu bývalého sanatoria je na stromě kočka ve výšce asi 10 metrů a nemůže se dostat dolů. Na místo byli přivoláni příslušníci HZS, kteří ji za pomocí techniky ze stromu sundali a poté vypustili.

Dne 9.4.2012 v 11,05 hod. telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že v domě na ul. Kosmonautů dělá jeho sousedka ve svém bytě značný hluk (hlasitě křičí). Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která na místo též přivolala ZZS  a ženě byla podána utišující injekce. Dále bylo zjištěno, že tato žena je pod vlivem alkoholu; nadýchala 1,98 promile. Vzhledem k tomu, že tato situace nebyla ojedinělá, byla věc postoupena správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 10.4.2012 13:57:28 | přečteno 1419x | hrachovina
load