Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.-8.8.2010

Dne 7.8. 2010 v 08,50 hod. byl hlídkou MP Šumperk na ul. 8.května zadržen muž, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Tato hledaná osoba byla předvedena na obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 7.8.2010 v 11,20 hod. bylo hlídkou MP Šumperk řešeno rušení nočního klidu hlasitou hudbou na předzahrádce na ul. Komenského. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 7.8.2010 ve 22,10 hod. bylo oznámeno vloupání do prodejny Albert na ul. M.R.Štefánika. Na místo byly vyslány hlídky MP Šumperk. Po krátké době se podařilo zadržet 3 podezřelé osoby na autobusové zastávce v blízkosti prodejny. Jednalo se o mladíky ve věku 8, 17 a 19 let. Podezřelí byli předvedeni na Policii ČR.

V 9 případech řešili strážníci MP Šumperk jízdu na kole v pěší zóně a v 11 případech jízdu na kole bez osvětlení v nočních hodinách.

Krádež v obchodě byla řešena ve 2 případech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli převezeni do útulku a 1 je umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

V Šumperku dne 10.8.2010

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 11.8.2010 9:16:53 | přečteno 1616x | matusu
load