Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.-8.3.2009

Dne 6.3.2009 oznámila na Městskou policii Šumperk žena, že v opuštěném domě za poštou na ul. Gen. Svobody v Šumperku zřejmě hoří, protože z oken vychází kouř. Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která zjistila, že na dvoře je muž, který opaloval izolaci z elektrických kabelů. Oheň byl uhašen a věc byla postoupena k dořešení správnímu orgánu.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Ve 3 případech bylo řešeno volné pobíhání psů, dále jsme prováděli kontroly na vlakovém a autobusovém nádraží, odkud jsme vykazovali osoby, které porušovaly OZV o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství, či porušovali tzv. tabákový zákon a kouřili v místech, kde je to zakázáno.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 10.3.2009 11:14:18 | přečteno 1718x | hrachovina
load