Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.-8.2.2009

Dne 5.2.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk při kontrole herny Lambada na Hlavní třídě muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR.

Dne 6.2.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,53 promile alkoholu. Tentýž muž krátce po odjezdu hlídky opět usedl za volant a vzápětí byl znovu zastaven hlídkou MP Šumperk a byla u něj opět provedena dechová zkouška s výsledkem 0,26 promile alkoholu. Lékařské vyšetření odmítl. Věc byla proto postoupena k dořešení správnímu orgánu.

Dne 7.2.2009 řešila hlídka MP Šumperk na nám. Republiky mladíka, který rušil noční klid hlasitým křikem. Byla mu uložena bloková pokuta. Zřejmě to nebylo dostačující, neboť tentýž mladík opětovně pokřikoval na ul. Gen. Svobody, byla mu proto uložena za jeho jednání bloková pokuta ve výši 1 000,-Kč.

Podobný případ - rušení nočního klidu - byl téhož dne řešen i na Hlavní třídě v Šumperku. Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Krádež v obchodě byla řešena ve 13 případech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byly předáni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 9.2.2009 16:31:18 | přečteno 1739x | hrachovina
load