Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.-8.11.2009

Dne 4.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Zábřežské řidiče, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem návykové látky. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Dne 5.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 6.11.2009 bylo oznámeno z drogerie Rossmann, že zákaznice poškodila zboží a z prodejny utekla. Tuto osobu se vzápětí podařilo hlídce MP Šumperk zadržet na Hlavní třídě. Vzhledem k tomu, že nebylo možno celou věc vyřešit na místě, byla událost postoupena správnímu orgánu k dořešení.

Dne 7.11.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém utkání.

Dne 7.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické dva mladíky, kteří demontovali ohraničení parkoviště pro zákazníky před firmou Hammer a rušili noční klid. Věc s nimi byla projednána v blokovém řízení. Poté uvedli označení do původního stavu.

Dne 8.11.2009 bylo oznámeno Policií ČR, že v herně Lucky Planet na ul. Krátké došlo k loupežnému přepadení obsluhy této herny. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která místo zajistila do příjezdu hlídky Policie ČR. Pachatele se na místě zadržet nepodařilo.

Dne 8.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné ženu, která byla osobou hledanou Policií ČR. Byla proto omezena na osobní svobodě a převezena na Policii ČR.

Dne 8.11.2009 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Bří. Čapků rušení nočního klidu hlasitou reprodukovanou hudbou v jednom z bytů. Věc byla vyřešena na místě uložením blokové pokuty.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes; předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 9.11.2009 10:07:08 | přečteno 1746x | hrachovina
load