Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.-8.1.2012

Dne 4.1.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 5.1.2012 oznámil na  MP Šumperk muž, že byl podveden svým známým, kterému předal hotovost ve výši 4 500,-Kč za televizor, který však nedostal. Nedostal zpět ani své peníze. Celá věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 7.1.2012 v 01,50 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který řídil motorové vozidlo technicky nezpůsobilé k provozu. Vozidlo bylo havarované, s rozbitými světly a poškozeným výfukem. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 7.1.2012 v 17,30 hod.  bylo oznámeno pracovníkem firmy PARS na ul. Žerotínově, že  nedaleko jejich objektu leží na zemi nějaká starší žena, která volá o pomoc. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že žena je podchlazená a není schopna chůze. Na místo byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice na ošetření.


Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 9.1.2012 17:31:08 | přečteno 1429x | hrachovina
load