Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2.7. – 8.7.2012

Dne 5.7.2012 v 00,43 hod. oznámil na služebnu MP Šumperk muž, že byl před malou chvílí u vlakového nádraží na ul.Jesenická fyzicky napaden asi 3 mladíky, kteří mu měli způsobit zranění na hlavě ( údajně úderem nějakou lahví ) a následně po něm požadovali peníze. Jelikož byl muž skutečně zraněný na hlavě, byla na místo přivolána ZZS, která ho převezla do nemocnice na ošetření a také PČR. V 01,30 hod. hlídka PČR  společně s hlídkou MP Šumperk zadržela tři podezřelé mladíky před nádražím ČD. U všech třech mladíků byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 0,52, 0,93 a 0,22 promile alkoholu v dechu. PČR si mladíky i celou záležitost převzala na místě k dalšímu šetření.

Dne 6.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje dva muže, kteří nerespektovali obecně závaznou vyhlášku č.2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla udělena bloková pokuta.

Dne 7.7.2012 v 02,10 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Husitská dva mladíky, kteří v místě poškodili dopravní značení ,,Hlavní silnice + dodatková tabulka s tvarem křižovatky“. Věc byla řádně zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 7.7.2012 v 02,10 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.M.R.Štefánika muže, který se pokusil odcizit na uvedené ulici ze dvora u prodejny květinářství uzamčené jízdní kolo, které z místa odnesl cca 15 metrů i s kovovým stojanem, ke kterému bylo JK uzamčeno. Na místo byla přivolána PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 7.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který nerespektoval obecně závaznou vyhlášku č.2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc s ním byla projednána domluvou.

Dne 7.7.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Langrova muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tohoto muže předala hlídka MP Šumperk na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 8.7..2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje 3 muže a 1 ženu, kteří nerespektovali obecně závaznou vyhlášku č.2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství.  Všem byla udělena bloková pokuta.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech

Byl odchycen 1 pes; který byl předán zpět majiteli

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 12.7.2012 10:31:50 | přečteno 1315x | hrachovina
load