Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19. - 25.9.2011

Dne 19.9.2011 řešila  hlídka Městské policie Šumperk na ul. Temenické muže, který se dobýval do kontejneru na elektroodpad, odkud se pokusil odcizit několik vyřazených spotřebičů. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 20.9.2011 v 00,15 hod. zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. gen. Svobody muže, který pomaloval fixem skleněnou výplň vstupních dveří prodejny. Vzhledem k tomu, že tento nápis byl pachatelem neprodleně a beze zbytku odstraněn, byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.9.2011 se strážníci Městské policie Šumperk zúčastnili taktického cvičení složek Integrovaného záchranného systému, které proběhlo na ul. Žerotínově.

Dne 23.9.2011 v 00,10 hod. zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. gen. Svobody muže, který se pokusil odcizit informační tabuli se zákazem vstupu na staveniště. Tomuto muži byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.9.2011 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém utkání.

Dne 23.9.2011 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul.Fialově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl po svém zadržení převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 23.9.2011 ve 23,00 hod. zadržela hlídka Městské policie Šumperk cyklistu, který měl značné problémy s rovnováhou při jízdě  na neosvětleném jízdním kole v protisměru  na ul. Husitské. Tento muž byl vyzván k provedení dechové zkoušky, kterou odmítl. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která muže opakovaně vyzvala k provedení dechové zkoušky. Tento opět odmítl. Věc byla proto zadokumentována a předána k projednání správnímu orgánu.

Dne 24.9.2011 v 02,10 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Žerotínově muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,40 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 24.9.2011 v 02,40 hod. telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že v domě na ul. ČSA je značný hluk. Hlídka MP Šumperk na místě nalezla mladistvého chlapce, který byl v podnapilém stavu a svými zvratky znečistil výtah. Byla mu uložena bloková pokuta a dále byla přivolána jeho matka, která si jej převzala.

Dne 24.9.2011 ve 23,00 hod. bylo řešeno rušení nočního klidu hlasitou hudbou z penzionu Pod Hájem. Odpovědné osobě byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi; 1 byla předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 26.9.2011 16:10:12 | přečteno 1963x | hrachovina
load