Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19.-25.7. 2010

Dne 19.7.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické porušení obecně závazné vyhlášky č. 9/2008 o trvalém označování psů a dále porušení obecně závazné vyhlášky č. 7/2003 o místním poplatku ze psů. Věc byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Dne 21.7.2010 ve 22,45 hod. bylo oznámeno, že v restauraci Salonica na ul. M.R. Štefánika dochází k rušení nočního klidu. Jako přestupce byl na místě zjištěn jeden z hostů. Jednalo se o mladistvého, kterému byla uložena bloková pokuta a dále bylo provedenou dechovou zkouškou zjištěno, že je pod vlivem alkoholu - nadýchal 1,15 promile. Mladík byl předán matce a o věci byl informován orgán sociálně právní ochrany dětí a mládeže.

Dne 22.7.2010 v 06,15 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu porušení obecně závazné vyhlášky č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.7.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Kozinově fyzické napadení dívky jejím kamarádem. Na místo byla přivolána ZZS a celá věc byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Dne 25.7.2010 v 00,05 hod. bylo oznámeno hlídce MP Šumperk mužem, že jej na ul. Slovanské fyzicky napadl jiný muž, přičemž jej udeřil pěstí dvakrát do obličeje a také poškodil jeho brýle. Pachatel, který byl na místě, byl podroben dechové zkoušce s výsledkem 2,09 promile alkoholu. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 25.7.2010 řešila hlídka MP Šumperk krádež zboží v prodejně BILLA na ul. Lidické. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za podobný čin v posledních třech letech odsouzen, byl proto omezen na osobní svobodě a převezen na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi; 1 byl předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

V Šumperku dne 28.7.2010

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 28.7.2010 13:14:52 | přečteno 1756x | matusu
load