Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19.-25.4.2010

Dne 20.4.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Čsl.armády majitele psa za znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 22.4.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předveden na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 22.4.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul.Šmeralova muže za znečištění veřejného prostranství ( v místě močil ). Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 23.4.2010 v době od 09.00 - 18.30 hod. zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v Sadech 1.máje, kde probíhala akce Vily Doris pro děti ,,Den Země“.

Dne 24.4.2010 v době od 12.30 - 19.00 hod. se spolupodílela MP Šumperk společně s PČR na zajišťování veřejného pořádku při pochodu městem pravicových extrémistů. Celá akce se obešla bez incidentu.

Dne 25.4.2010 ve 00.03 hod. telefonicky oznámila na MP žena, že se ve Smetanových sadech nachází čtyři mladíci, kteří kopou do odpadkových košů. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tyto mladíky zadržela na ul. U potoka. Následnou kontrolou byl ve výše uvedeném parku zjištěn poškozený odpadkový koš a poškozená lampa veřejného osvětlení. Jelikož se mladíci k činu nedoznali, byla celá záležitost postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 25.4.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Husitská muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl proto předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který je umístěn v odchytovém kotci na MP

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 26.4.2010 13:51:55 | přečteno 1890x | hrachovina
load