Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19.-25.3.2012

Dne 21.3.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu.

Dne 18.3.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Boženy Němcové muže, který byl osobou hledanou policií ČR. Tento muž byl převezen na Obvodní oddělení PČR k dalšímu opatření.

Dne 23.3.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 23.3.2012 ve 20,10 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické dva mladíky, kteří znečistili zastávku MHD. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 24.3.2012 v 07,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk na nádraží ČD dva podnapilé mladíky, kteří obtěžovali personál nádraží. Provedenou dechovou zkouškou byly naměřeny hodnoty 1,6, resp. 1,4 promile alkoholu v dechu. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 24.3.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny market, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za takový skutek potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 27.3.2012 16:31:16 | přečteno 1464x | hrachovina
load