Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19.-25.10.2009

Dne 19.10.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. J. z Poděbrad muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. U tohoto řidiče byla provedena dechová zkouška s výsledkem 1,16 promile alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Téhož dne ve 21,50 hod. byl strážníky MP Šumperk na ul. E. Beneše zadržen další řidič motorového vozidla pod vlivem alkoholu. Dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,63 promile alkoholu. Také tento řidič byla předán přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 19.10.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Žerotínově uprchlou chovanku výchovného ústavu ze Šumperka. Dívka byla předvedena na Obvodní oddělení Policie ČR, odkud byla později dopravena zpět do výchovného ústavu.

Dne 22.10.2009 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Banskobystrické muže za neoprávněný zábor veřejného prostranství železným šrotem. Za toto jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.10.2009 řešila hlídka MP Šumperk na ul. 8.května muže, majitele psa, za znečištění veřejného prostranství psími exkrementy, za což mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.10.2009 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Javoříčko podchlazeného muže, ležícího na lavičce v silně podnapilém stavu. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice k ošetření.

Dne 23.10.2009 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivní akce pro žáky základních škol „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá Vila Doris.

Dne 24.10.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém utkání.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 3 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 27.10.2009 6:42:22 | přečteno 1452x | hrachovina
load