Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19.-25.1.2009

Ve dnech 21. a 23.1.2009 byly na Městskou policii Šumperk oznámeny krádeže v marketech Kaufland a Hypernova. V obou případech bylo součinností s Policií ČR zjištěno, že pachatelé těchto krádeží byli v posledních 3 letech za podobný skutek potrestáni. Oba pachatelé byli proto omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 23.1.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu osobu, hledanou Policií ČR. Tato osoba byla poté převezena na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 25.1.2009 byla Městskou policií Šumperk přijata žádost o součinnost při otevření bytu na ul. 8.května v Šumperku, vzhledem k tomu, že se syn majitelky nemohl žádným způsobem dostat do bytu. Hasiči byt následně otevřeli a majitelka byla nalezena v uvedeném bytě bez známek života. Na místo byl přivolán lékař a Policie ČR.

Krádež v obchodě byla řešena v 1 případě a dále byl proveden odchyt 2 psů, z nichž 1 byl převezen do útulku a 2. byl umístěn v odchytovém kotci MP.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 26.1.2009 15:38:02 | přečteno 1701x | hrachovina
load