Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18. - ; 24.2.2008

V uplynulém týdnu byly provedeny dvě akce, zaměřené na kontrolu rychlosti motorových vozidel (na ul. Lidické a Temenické). Bylo zaznamenáno ve 24 případech překročení nejvyšší povolené rychlosti, což bylo řešeno ve 23 případech uložením pokuty v blokovém řízení a jedenkrát byla věc postoupena do správního řízení, protože řidič překročil rychlost o 40 km/h a více (byla mu naměřena rychlost 74 km/h v místě, kde je dopravním značením rychlost omezena na 30 km/h).

Dne 20.2.2008 v dopoledních hodinách zadržela hlídka městské policie společně s hlídkou PČR muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Byla mu naměřena hodnota 2,68 promile alkoholu. Tento muž byl zadržen při řízení vozidla pod vlivem alkoholu již potřetí během čtyř měsíců!!!

Dne 21.2.2008 v ranních hodinách bylo oznámeno, že v Bratrušovském potoce u nám. Republiky štěká pes. Přivolaná hlídka městské policie zjistila, že v potoce jsou 2 štěňata. Ta byla převezena na služebnu MP a téhož dne předána do útulku v Zábřehu.

Dne 22.2.2008 v 02,10 hod. bylo oznámeno rušení nočního klidu v domě na ul. Pod Senovou. Na místě bylo zjištěno, že v jednom z bytů probíhá hlučná oslava. Účastníci této „párty“ byli upozorněni na to, že ruší ostatní obyvatele domu. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc vyřešit na místě, byla předána do správního řízení.

V uplynulém týdnu bylo řešeno 11 krádeží v obchodě, byli odchyceni 4 psi, z nichž 2 byli převezeni do útulku v Zábřehu a jeden byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 25.2.2008 16:45:19 | přečteno 1704x | hrachovina
load