Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18.-24.8.2008

Dne 18.8.2008 byl hlídkou MP Šumperk na ul. 17.listopadu zadržen uprchlý chovanec z výchovného ústavu; byl převezen na Policii ČR v Šumperku.

Dne 19.8.2008 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Bratří Čapků muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a převezen na Obvodní oddělení policie ČR v Šumperku.

Dne 23.8.2008 ve 21,30 hod. byl na základě oznámení občanů na ul. Potoční zadržen mladík, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění. Spolu s ním byly ve vozidle další tři osoby. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,45 promile alkoholu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 23.8.2008 bylo telefonicky oznámeno že z domu na ul. Bludovské je slyšet volání o pomoc. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že na balkóně v 6. patře leží muž,, který se nemůže hýbat, ale komunikuje. Na místo byli přivoláni hasiči, kteří otevřeli byt a zraněný muž byl RZS převezen do nemocnice.

Bylo řešen 9 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, kteří byli umístěni v odchytových kotcích MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 26.8.2008 12:52:43 | přečteno 1622x | hrachovina
load