Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18.-24.5.2009

Dne 19.5.2009 byla oznámeno z prodejny Penny market, že v prodejně došlo ke rvačce. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která zjistila, že jeden ze zákazníků prodejny se dopouštěl výtržností a při pokusu o vykázání z prodejny napadl pracovníka ostrahy. Ten výtržníka následně zpacifikoval. Na místo byla přivolána Policie ČR a ZZS, protože při incidentu došlo k drobnému poranění útočníka.

Dne 21.5.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk v Sadech 1.máje 4 případy porušení OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Třem přestupcům byla uložena bloková pokuta, čtvrtý odmítl věc řešit v blokovém řízení, a proto byla věc postoupena správnímu orgánu.

Dne 24.5.2009 ve 14,30 hod. bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že na v průchodu OD Jednota leží na zemi nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která zjistila, že muž je v silně podnapilém stavu. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 24.5.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ulici 17.listopadu muže, hledaného Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 22.5.2009 se strážníci Městské policie Šumperk zúčastnili VI. ročníku Dne policie, armádních a záchranných složek, který se uskutečnil na letišti v Prievidzi.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 25.5.2009 16:10:25 | přečteno 1621x | hrachovina
load