Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18.-24.1.2010

Dne 20.a 21.1.2010 prováděly hlídky MP Šumperk asistenci HZS na ul. Gen. Svobody a 17.listopadu při odstraňování ledu a sněhu ze střech finančního a katastrálního úřadu. Po dobu těchto prací byl strážníky usměrňován provoz na zmíněných komunikacích.

Dne 21.1.2010 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že na ul. Revoluční hoří plastový kontejner na směsný odpad. Na místo byl přivolán HZS Šumperk, který oheň uhasil.

Dne 22.1.2010 bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk pracovnicí Vily Ancora, že se někdo zřejmě pokouší odcizit měděné okapy z této budovy. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila částečné poškození těchto okapů. K odcizení nedošlo. Na místě se však již nikdo nenacházel. Na místě byla provedena fotodokumentace a věc byla předána přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 23.1.2010 zabezpečovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 25.1.2010 9:52:21 | přečteno 1634x | hrachovina
load