Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17.-30.11.2008

V období od 17.-30.11.2008 zadrželi strážníci Městské policie Šumperk v ulicích města díky dobré místní a osobní znalosti celkem 5 hledaných osob, z toho 1 ženu. Všechny osoby byly omezeny na osobní svobodě a předány Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 27.11.2008 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Husitské muže, který byl důvodně podezřelý z krádeže mobilního telefonu. Tohoto pachatele se podařilo zadržet krátce po činu, na základě popisu, který strážníci dostali od poškozeného. Věc byla poté předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 30.11.2008 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Discount Plus na ul. Lidické v Šumperku, kde byl zadržen pachatel krádeže. Na místě bylo zjištěno, že pachatel této krádeže byl v posledních 3 letech za obdobný čin odsouzen. Byl proto zadržen a předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Mimo to bylo v uvedeném období řešeno celkem 18 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl předán majiteli a druhý byl umístěn do odchytového kotce městské policie.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.12.2008 14:42:41 | přečteno 1710x | hrachovina
load