Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17.-23.10.2011

Dne 17.10.2011 ve 14,05 hod. telefonicky oznámila žena, že je obtěžována nadměrným hlukem v domě na ul. Šumavské.  Jednalo se o hlasitou reprodukovanou hudbu, která vychází z bytu jejího souseda. Jelikož nebylo možné věc vyřešit na místě, byla celá událost zadokumentována a postoupena správnímu orgánu.

Dne 17.10.2011 v 19,35 hod.asistovala  hlídka MP Šumperk ZZS při převozu muže do nemocnice, který byl nalezen na autobusovém nádraží ležící na chodníku. Muž si stěžoval na bolest hlavy a křeče.

Dne 19.10.2011 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 20.10.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Albert na ul. Temenické, kde byla zadržena žena při pokusu o krádež zboží. Součinností bylo zjištěno, že tato žena byla v posledních 3 letech za takový skutek potrestána, proto byla omezena na osobní svobodě a předvedena na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu

Dne 22.10.2011 zadržela hlídka MP Šumperk muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Byly řešeny  4 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.10.2011 13:24:37 | přečteno 1547x | hrachovina
load