Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17.-23.1.2011

Dne 19.1.2011 řešila hlídka MP Šumperk muže, který neoprávněně vylepoval na ul. Šmeralově plakáty mimo výlepové plochy. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.1.2011 v 04,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na čerpací stanici Shell dva muže, kteří obtěžovali obsluhu a rozbíjeli sklo. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 21.1.2011 zadržely hlídky MP Šumperk dva hledané muže; jednoho na ul. M.R.Štefánika a druhého na ul. Americké. Oba muži byli po svém zadržení předáni Policii ČR.

Dne 23.1.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dne 23.1.2011 zadržela hlídka MP Šumperk dva chovance Dětského domova Králíky. Oba mladíci byli převezeni na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dále byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

V Šumperku dne 24.1.2011

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 24.1.2011 14:14:09 | přečteno 2073x | matusu
load