Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.-22.6.2008

Dne 19.6.2008 v 02,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské muže, který řídil motorové vozidlo, přestože měl vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 21.6.2008 v 00,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu na nám. Svobody, kde se proháněli 3 mladíci na skateboardech. Všem byla uloženy blokové pokuty.

Dne 21.6.2008 ve 02,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Husitské ženu, která řídila osobní motorové vozidlo, aniž by vlastnila řidičské oprávnění. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno 5 psů, 2 byli převezeni do útulku, 2 byli předáni majitelům a jeden je zatím umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 23.6.2008 15:36:56 | přečteno 1634x | hrachovina
load