Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.-22.5.2011

Dne 18.5.2011 v 19,55 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika ženu, která řídila motorové vozidlo, aniž vlastnila jakékoliv řidičské oprávnění. Celá věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu k dořešení.

Dne 18.5.2011 bylo telefonicky oznámeno, že v jednom z bytů na ul. Bratrušovské dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou a křikem. Věc byla na místě projednána s vlastníkem bytu a postoupena k projednání správnímu orgánu.

Dne 20.5.2011 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivně bezpečnostní akce „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá Vila Doris v Komunitním centru Komín pro žáky 4. tříd základních škol.

Dne 20.5.2011 ve 23,55 hod. byl zpozorován na kamerovém monitorovacím systému městské policie  mladík, který  na ul. gen. Svobody převrátil dva květináče a odpadkový koš. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která mu za jeho čin uložila blokovou pokutu.

Dne 21.5.2011 v 06,25 hod. řešila hlídka MP Šumperk podobný skutek, tentokrát na ul. Radniční, kde mladík převrátil kontejner na papír. Také jemu byla uložena bloková pokuta.

Dne 21.5.2011 ve 21,35 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl po zadržení převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dále byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli předáni majitelům a 1 převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.5.2011 9:15:43 | přečteno 2020x | hrachovina
load