Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.-22.3.2009

Dne 17.3.2009 bylo v nočních hodinách telefonicky oznámeno, že na ul. Uničovské leží na vozovce muž. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která zjistila, že muž je podnapilý a má potíže s dýcháním. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla k vyšetření.

Dne 19.3.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk případ znečišťování veřejného prostranství psími exkrementy na ul.Temenické. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 20.3.2009 řešila hlídka MP Šumperk 3 mladíky, kteří znečistili v Sadech 1.máje lavičky. Za jejich jednání jim byly uloženy blokové pokuty.

Dne 20.3.2009 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde byly při krádeži zadrženy dvě děti, sourozenci ve věku 12 a 8 let při krádeži zboží. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu a děti byly předány rodičům.

Dne 21.3.2009 byla přivolána hlídka MP Šumperk k muži, který ležel v prostorách autobusového nádraží. Jednalo se o silně podnapilého muže, který nebyl schopen komunikovat, byla proto přivolána ZZS, která jej převezla na ošetření.

Dne 21.3.2009 byla oznámeno, že v domě na ul. Čajkovského někdo znečistil kabinu výtahu výkaly. Na místo byly vyslána hlídka MP Šumperk, která věc zadokumentovala a předala správnímu orgánu k dořešení.

Bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.3.2009 14:27:56 | přečteno 1592x | hrachovina
load