Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.-22.2.2009

Ve dnech 19. a 22.2.2009 zadrželi strážníci Městské policie Šumperk 2 hledané muže, jednoho na nám. Míru a druhého na ul. Prievidzské. Oba byli omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR v Šumperku.

Dne 22.2.2009 zadržele hlídka Městské policie Šumperk na ul. Kmochově ženu, která řídila osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která u této ženy provedla dechovou zkoušku s výsledkem 2,6 promile alkoholu. Věc šetří Policie ČR jako podezření ze spáchání trestného činu.

Krádež v obchodě byla řešena v 7 případech.

Bylo odchyceno 5 psů, z nichž 2 byli předáni majitelům, 1 byl převezen do útulku a 2 umístěni do odchytového kotce MP.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 23.2.2009 13:45:40 | přečteno 1668x | hrachovina
load