Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.-22.11.2009

Dne 17.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické 2 chovance, kteří uprchli z výchovného ústavu na Vyhlídce v Šumperku. Oba byli dopraveni zpět a předáni vychovatelům.

Dne 19.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody ženu, který byl osobou hledanou Policií ČR. Žena byla omezena na osobní svobodě a předána Policii ČR.

Dne 12.11.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk na ul. Fialově muže, který znečistil veřejné prostranství. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc vyřešit na místě, byla událost předána správnímu orgánu.

Dne 19.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,23 promile alkoholu. Věc byla následně předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 21.11.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém utkání.

Dne 22.11.2009 v ranních hodinách řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody ženu za znečištění veřejného prostranství (tato žena rozbila skleněnou láhev).Byla jí uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli předáni majitelům a jeden je umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 23.11.2009 15:45:41 | přečteno 1769x | hrachovina
load