Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 15.-21.9.2008

Dne 15.9.2008 v 09.50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenická muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a převezen na Obvodní oddělení policie ČR v Šumperku.

Dne 18.9.2008 byl zadržen strážníky Městské policie Šumperk pachatel krádeže v prodejně Plus na ul.Lidická. Při zjišťování totožnosti vyšlo najevo, že byl za krádež v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 19.9.2008 v 16.32 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavská muže, který byl důvodně podezřelý z krádeže jízdního kola, na kterém před hlídkou MP ujížděl. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a společně s jízdním kolem byl převezen na Obvodní oddělení policie ČR v Šumperku k dalšímu šetření.

Dne 19.9.2008 v 17.26 hod. zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a převezen na Obvodní oddělení policie ČR v Šumperku

Dále bylo řešeno celkem 15 krádeží v obchodech.

.

Urbánek Martin
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 23.9.2008 10:42:21 | přečteno 1867x | hrachovina
load