Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 15.-21.3.2010

Dne 16.3.2010 zadržela hlídka MP Šumperk 3 mladíky, kteří vylepovali plakáty mimo určená místa. Za jejich jednání jim byly uloženy blokové pokuty.

Dne 17.3.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předveden na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 19.3.2010 v 11,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Pod Hradbami 2 muže za porušení OZV č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma přestupcům byly uloženy blokové pokuty.

Dne 21.3.2010 v 03,10 hod. byl na ul. Husitské zadržen mladík, který rozbil o chodník skleněnou láhev. Byla mu uložena bloková pokuta za znečištění veřejného prostranství.

Dne 21.3.2010 v 06,20 hod. oznámila telefonicky pracovnice Českých drah, že ve vestibulu vlakového nádraží došlo k poškození parapetní desky u pokladny. Pachateli se podařilo z místa uprchnout, ale dle popisu jej hlídka MP Šumperk zadržela na ul. Rooseveltova. Věc byla zadokumentována a postoupena k vyřízení správnímu orgánu.

Dne 21.3.2010 řešila hlídka MP Šumperk přestupek, spočívající v založení černé skládky na ul. Prievidzské. Jednalo se o vyhozený starý nábytek. Podařilo se zjistit pachatele a byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.3.2010 ve 21,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk jednoho ze skupiny mladíků, kteří rozbili kamenem skleněnou výplň okna knihovny vedle Společenského střediska Sever. Další mladíci z místa utekli. Věc byla na místě zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 1 byl převezen do útulku a 2 byli umístěni do odchytového kotce MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.3.2010 15:56:12 | přečteno 1797x | hrachovina
load