Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 15.-21.11. 2010

Dne 16.11.2010 se na služebnu MP Šumperk dostavil muž, který uvedl, že jej nebaví život a pokoušel se pořezat nožem, který měl u sebe. Tento nůž mu byl odebrán a byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Taktéž byla u tohoto muže provedena dechová zkouška s výsledkem 1,91 promile alkoholu v dechu.

Dne 17.11.2010 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 18.11.2010 byl na ul. gen. Krátkého zjištěn muž s krvácejícím zraněním na hlavě, údajně od pádu na zem. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla k ošetření do nemocnice.

Dne 19.11.2010 v 07,25 hod. řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje skupinu osob za porušení vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla řešena na místě v blokovém řízení.

Dne 19.11.2010 oznámil na MP Šumperk muž, že sousedka z domu, kde bydlí, kope do dveří jeho bytu a uráží jeho manželku. Podezřelá žena tuto skutečnost popřela, a proto byla věc zadokumentována předána příslušnému správnímu orgánu.

Dále bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli a dále byl nalezen králík, který je dočasně umístěn na MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.11.2010 11:23:54 | přečteno 1389x | hrachovina
load