Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14.-20.9.2009

Dne 15.9.2009 v 10.50 hod. řešila hlídka MP na ul. Prievidzská založení černé skládky. Jednalo se o stavební materiál z rekonstrukce výtahové šachty v domě č.7 na ul.Prievidzská. Věc byla projednána na místě v blokovém řízení.

Dne 15.9.2009 v 15.45 hod. řešila hlídka MP na ul. Revoluční neoprávněný zábor veřejného prostranství ( parkování motorového vozidla na pozemní komunikaci bez platné STK ). Věc byla projednána na místě v blokovém řízení.

Dne 19.9.2009 v 05.30 hod. byli spatřeni na kameře č.3 ul.Hl.třída tři mladíci, kteří tropili výtržnosti. Jeden z mladíků močil před kašnou a další dva cloumali se stromem opodál. Na místo byla vyslána hlídka MP, která dva mladíky zadržela. Věc s nimi projednala na místě v blokovém řízení.

Byl odchycen 1 pes, který byl následně předán majitelovi.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 22.9.2009 11:21:49 | přečteno 1652x | hrachovina
load